Apie imonę

     Mes siūlome stakles ir įrankius labai plačiam vartotojų ratui - centras Čekijoje turi atstovybes dar septyniose valstybėse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Slovakijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Baltarusijoje). Mūsų atstovybė yra Kaune, turime prekybos tinklą visoje Lietuvoje. Siūlome virš 600 pavadinimų įvairių aukštos kokybės staklių ir elektros įrankių, taip pat jų reikmenis ir atsargines dalis, teikiame visas serviso paslaugas. Dėl puikaus staklių pajėgumų ir kainų santykio bei patogios galimybės jas panaudoti kompleksiškai mūsų staklės bus naudingos smulkioje gamyboje arba atliekant pagalbinius darbus remonto dirbtuvėse, mėgėjiškai meistraujant namuose, taip pat mokant profesinio rengimo centruose. Lengvai išsirinksite naujas stakles metalo ar medžio apdirbimo, automobilių remonto dirbtuvėms, pagalbinių darbų cechui. Mėgėjams namų meistrams skirta FERM elektros įrankių linija bus naudinga remontuojant, prižiūrint namus ir sodą, taisant buitinius daiktus, taip pat bus naudingi stambesnių įrengimų remontui ir priežiūrai. Kai kurie elektros prietaisai tinka ir profesionalams, todėl gali būti naudojami sunkesniems darbams. Staklės ir įrankiai gaminami pagal Europos normas atitinkančius standartus didelę patirtį turinčiose gamyklose. Visoms PROMA staklėms teikiama vienų metų, o FERM įrankiams - dviejų metų kokybės garantija. Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, konsultuojame.

 

     Šeši argumentai už:

 

1. Stiprios Čekijos firmos užnugaris – stiprus dinamiškai besivystančios pagrindinės kompanijos Čekijos Respublikoje palaikymas, jos stabilumas garantuoja Jums, kad daugelio darbo metų rinkoje patirtį, prekiaujant elektros įrankiais, staklėmis ir įranga, dukterinės įmonės “Proma Baltus” darbuotojai visapusiškai panaudos Jūsų interesams. Tai leidžia tikėtis, kad Jūs tapsite mūsų užsakovu.

 

2. Profesionalus požiūris – visoje aptarnavimo sistemos grandinėje, pradedant nuo užsakymo priėmimo momento ir baigiant prekės pristatymu į Jūsų rankas, dirba patyrę ir paslaugūs darbuotojai, kurie ne tik greitai išspręs visus Jums rūpimus klausimus, bet ir padės Jums surasti optimalų sprendimą, renkantis Jums reikalingą įrangą, nepriklausomai nuo bendravimo formos, t.y. asmeninio susitikimo metu, telefonu ar elektroniniu paštu.

 

3. Garantija – įmonė “Proma Baltus” suteikia pilną vienerių metų garantiją visai tiekiamai PROMA ženklo produkcijai ir dviejų metų garantija visiems FERM įrankiams. Mes suprantame, kad Jums tai labai svarbu priimant sprendimą.

 

4. Nemokamas katalogas – katalogas padės Jums lengviau susipažinti su produkcijos asortimentu. Kataloge pateikiamos visos firmos siūlomos prekės, jų iliustracijos, nurodomos techninės charakteristikos, panaudojimo rekomendacijos, taip pat papildoma komplektacija. Katalogo reikalaukite NEMOKAMAI!

 

5. Savo akimis – visas asortimente siūlomas stakles ir įrangą Jūs galite apžiūrėti įmonės PROMA BALTUS parduotuvėje.

 

6. Visiems prieinama – bet kurį gaminį Jūs galite įsigyti ne tik įmonės “Proma Baltus“ parduotuvėje, bet ir specializuotų parduotuvių tinkle arba pasinaudojant pristatymo paštu galimybėmis. Rinkdamiesi Jus dominantį produktą naudokitės nemokamo katalogo informacija, skambinkite mums arba siųskite elektoninį laišką.